+48 533 999 996
Zarezerwuj swój wymarzony dom !
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Opis inwestycji

Wygodny dom w Warszawie

Osiedle Słoneczne Tarasy zostało zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewnić jego mieszkańcom dostęp do środowiska naturalnego. Zgodnie z tą koncepcją powstające budynki miały z jednej strony komponować się z zastanymi warunkami terenu, z drugiej – podkreślać charakter szybko rozwijającej się warszawskiej dzielnicy Wawer. Domy miały być więc eleganckie i nowoczesne, ale kojarzące się z domowym ciepłem.   Zdecydowaliśmy się na połączenie kilku pomysłów architektonicznych. Proste, jasne bryły budynków zostały wzbogacone elementami drewnianymi i dużymi oknami, przez które wpada mnóstwo światła słonecznego. Dzięki projektowi na planie prostokąta możliwe było maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i wygospodarowanie miejsca na komfortowe strefy  snu, wypoczynku, rozrywki i pracy. Jednakże ideą, na której zależało nam najbardziej, było takie usytuowanie budynków, aby ich mieszkańcy przez cały dzień cieszyli się światłem słonecznym.   Zwieńczenie projektu to przestronne ogródki bezpośrednio połączone z tarasami oraz przeszklonymi salonami. Są one naturalną kontynuacją mieszkań, dzięki czemu zwiększają przestrzeń życiową i pozwalają odetchnąć pełną piersią.  

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Doskonała jakość

Kameralne osiedle w Wawrze zostało przemyślane w najmniejszych szczegółach i wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i wygodę użytkowania na długie lata, a także prywatność. Użycie dźwiękoszczelnych materiałów oraz zastosowanie osłon akustycznych pozwala na doskonałą izolację od dźwięków otoczenia. Do wysokiego poziomu komfortu mieszkańców przyczyniają się również niezależne wejścia i układy komunikacyjne. Wszystko po to, aby dom był miejscem, gdzie można być sobą.

Praktyczny rozkład pomieszczeń

W każdej z zaprojektowanych wersji mieszkania składają się z 4 pokojów i przestronnego salonu. Salon znajduje się na parterze, ma aneks kuchenny oraz wyjście na taras. Pierwsze piętro to doskonała kombinacja przestrzeni do snu i miejsca do pracy – znajdują się tam aż 3 ustawne sypialnie. Największa, prywatna sypialnia umiejscowiona jest na drugim piętrze. Wyposażona jest w pojemną garderobę oraz wyjście na taras. Na każdej kondygnacji znajduje się łazienka.

Przyjazne otoczenie domu

Do każdego domu przynależą aż dwa szerokie miejsca parkingowe oraz duży ogródek. Każdy z nich stanowi prywatny zakątek mieszkańców – otoczony wysokim żywopłotem i rozłożystymi drzewami. To także architektoniczne nawiązanie do spokojnego otoczenia willi, domów jednorodzinnych i zielonych terenów rekreacyjnych. Ogród zgrywa się z naturalnym krajobrazem, żyje wraz z nim i dostarcza mnóstwa spokoju. Całe osiedle jest ogrodzone, co dodatkowo podnosi poczucie bezpieczeństwa.

Oszczędne zarządzanie

Wszystkie domy są niskoenergetyczne i wyposażone w zaawansowane technologicznie rozwiązania pozwalające na dużą oszczędność energii i zasobów naturalnych. W budynkach znajdują się pompy ciepła oraz miejsce na instalację paneli fotowoltaicznych. Do tego do każdego mieszkania przynależy szambo, które w 2024 r. zostanie podłączone do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej. Takie zestawienie wykorzystanych mediów zapewnia naprawdę duże korzyści finansowe, co jest niezmiernie ważne w obliczu obecnych problemów gospodarczych i niepewnej przyszłości energetycznej.

Realizacja inwestycji - kwiecień 2023

Spokojnie, bezpiecznie, komfortowo

W okolicy dominuje niska zabudowa i mnóstwo zieleni. Tworzy to atmosferę przyjazną dla osób w różnym wieku, które mogą cieszyć się ciszą o każdej porze dnia i nocy. W pobliżu Słonecznych Tarasów znajduje się wszystko, co może być potrzebne do życia – szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, markety i restauracja. Osiedle jest sielskim mikromiasteczkiem niedaleko od centrum Warszawy.

Pomiędzy naturą i wielkim miastem

Osiedle jest doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta i położone blisko przystanków linii autobusowych oraz powstającej na Gocławiu stacji metra. Dojazd do Śródmieścia zajmuje zaledwie 15 minut. Tak samo blisko znajdują się zielone tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe czy prawy brzeg Wisły – idealny na rodzinne wypady.

Rodzinne domy w Warszawie – blisko centrum, daleko od zgiełku.

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ