+48 533 999 996
Zarezerwuj swój wymarzony dom !
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

O inwestorze

Słoneczne Tarasy sp. z o.o.

To spółka powołana przez dewelopera Roberta Szymańskiego budowy osiedla Słoneczne Tarasy przy ul. Poprawnej 33. Robert Szymański jest doświadczonym inwestorem na Warszawskim rynku nieruchomości, zakończył z sukcesem budowę osiedla Oaza Bandurskiego w Markach, oraz przeprowadził ponad 40 inwestycji mieszkaniowych w całej Warszawie. Specjalizuje się w mieszkaniach pod wynajem, a jego celem jest budowa osiedli domów dla rodzin spełniającym marzenia o własnych „czterech ścianach”

O deweloperze

Robert Szymański

Inwestor, przedsiębiorcą z ponad 17 letnim doświadczeniem. Inwestor w branży telekomunikacyjnej, reklamowej, marketingowej, nowych technologiach oraz branży nieruchomościowej. To nieruchomości dają mu najwięcej satysfakcji i radości z pracy, dzięki temu realizuje nowoczesne i niedrogie domy dbając o każdy drobny detal w inwestycjach. 
Pasjonata nowoczesnej architektury i ergonomii. Zrealizowane inwestycje w ostatnich 2 latach przekraczają 10 mln zł.

Nasz zespół

Kamil Wieczorek

Kierownik Projektu

Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z branży budowlanej. Prowadził procesy inwestycyjne budynków zeroenergetycznych o budżecie przekraczającym 115 mln PLN, a także energooszczędnych budynków modułowych. Pasjonat BIM, digitalizacji budownictwa i kreowania zespołów projektowych, z których pozyskuje to, co najlepsze.

Kacper Krawczak

Inwestor zastępczy

Inżynier Budownictwa od jedenastu lat obecny na dużych budowach. Realizował min. takie inwestycje jak: budowa osiedla 4 oceany na Gdańskiej Zaspie, budowa Centrum Badań Jądrowych w Otwocku, udowa nowego międzyuczelnianego wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego. Prezes Zarządu spółki budowlanej zajmującej wykończeniami i budową domów pod klucz z którą zrealizował ponad 100 projektów. Obecnie, od ponad trzech lat na własnej działalności gospodarczej prowadzi firmę wykonawczą zatrudniającą kilkadziesiąt osób realizując inwestycje deweloperskie.

Kamila Lenik

Administracja

Absolwentka Wydziału Prawa na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w
Warszawie. Pasjonuje się w prawie spółek handlowych. Odpowiedzialna jest w Spółce za kontakt z kluczowymi klientami, nadzór na przepływami finansowymi oraz działania marketingowe. Zainteresowania to architektura
i design.

Ukończone inwestycje

Oaza Bandurskiego w Markach koło Warszawy.

Jest to zespół 6 domów w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym kameralnym osiedlu w centrum miasta, 4 minuty pieszo od Ratusza. Osiedle charakteryzuje dobrą komunikacja, dostępem do licznych sklepów, szkół, przedszkoli, oraz do sąsiadującej rzeczki co podnosi prestiż osiedla.

Oaza Bandurskiego

zespół 6 domów w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym kameralnym osiedlu w centrum miasta

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ