+48 533 999 996
Zarezerwuj swój wymarzony dom !
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Lokalizacja

Kameralny projekt, dogodna lokalizacja

Za co można pokochać warszawski Wawer? To miejsce, w którym spotyka się komfort mieszkania w wielkim mieście z przyjazną atmosferą małego miasteczka ulokowanego w przepięknych okolicznościach przyrody. W tej słabo zaludnionej dzielnicy próżno szukać wielkomiejskiego chaosu, korków czy tłoku. Pod dostatkiem jest natomiast ciszy i spokoju, a sama okolica jest bezpieczna, zadbana i czysta.  
 
Dzięki wieloletniemu planowi zagospodarowania przestrzennego można mieć pewność, że w przyszłości nic nie zburzy tego sielskiego spokoju. Mieszkańcy Słonecznych Tarasów nie muszą drżeć o to, że tuż obok ich domu powstanie duży zakład produkcyjny czy zasłaniających naturalne światło wieżowiec.    

Jednocześnie nie jest to dzielnica odizolowana i trudno dostępna. Do dyspozycji mieszkańców osiedla jest rozbudowana infrastruktura administracyjna, handlowa i usługowa. W okolicy Słonecznych Tarasów znajdują się popularne markety (Lidl, Dino, Biedronka), mnóstwo mniejszych sklepów z różnych branż, restauracja, apteka, przychodnia, poczta, szkoła podstawowa nr 128 wraz z oddziałem przedszkolnym. W pobliżu znajduje się również kościół św. Karola Boromeusza.    

Dzięki rozwiniętej i bezpiecznej infrastrukturze dla pieszych do wszystkich tych udogodnień jest łatwy dostęp. Nie ma więc konieczności korzystania z samochodu czy komunikacji miejskiej.  

Tylko 15 minut do Pałacu Kultury i Nauki

Choć okolica Słonecznych Tarasów jest uznawana za peryferyjną, jest ona doskonale skomunikowana z pozostałą częścią Warszawy. Samochodem lub komunikacją miejską można dotrzeć do centrum w około 10 minut, a dojazd do Pałacu Kultury i Nauki zajmie zaledwie 15 minut. Przystanek autobusowy znajduje się tylko 5 minut pieszo od budynków, a nowo powstająca linia metra zlokalizowana jest tylko 2000 m dalej.

W kontakcie z naturą

Za sprawą rozległych terenów zielonych Wawer zyskał miano zielonych płuc stolicy. I stało się tak nie bez powodu. Wszystkie nowe inwestycje deweloperskie w Wawrze muszą uwzględniać stan naturalny otoczenia. Nie ma więc mowy o wszechobecnych betonowych placach, pozbawionych drzew ulicach i jałowym krajobrazie. Wręcz przeciwnie – domy w dzielnicy Wawer otoczone są wiekowymi, rozłożystymi drzewami, które zapewniają przyjemny cień, sprzyjają aktywności na zewnątrz nawet w wysokich temperaturach i sprawiają, że czystym powietrzem można oddychać pełną piersią.    

Dużą część powierzchni Wawer stanowią lasy, a do tego również inne cuda przyrody, w tym jeziora torfowe, stawy i plaże. To nie tylko piękne okolice, ale również miejsca, gdzie można udać się na weekendowy wypoczynek. W tygodniu można korzystać z rozległych terenów parkowych, ścieżki rowerowej, tras pieszych i placów zabaw. To miejsce przystosowane do zabaw z dziećmi czy uprawiania różnorakich sportów, ale również do pasywnego wypoczynku – i to tuż za progiem domu, dostępne w każdej chwili, idealne zarówno na szybki odstresowujący spacer, jak i dłuższą wędrówkę.  

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ